Пенітенціарії та в'язні в Івано-Франківську вшанували свято Переображення Господнього

У п'ятницю, 19 серпня, в Івано-Франківській установі виконання покарань №12 відбулася спільна молитва з нагоди празника Переображення Господнього. Службу Божу для осіб, позбавлених волі, відслужив о.Арсен Панчак, в'язничний капелан та сотрудник храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть). В Святій Літургії взяли участь засуджені відділення господарського обслуговування та ув’язнені жінки. Після Служби Божої відбулося освячення плодів для засуджених.

На подвір'ї установи, де розташована молитовна каплиця також відбулося освячення плодів для працівників установи. З нагоди свята о.Арсен привітав пенітенціаріїв та побажав їм щодня шукати переображення власної душі через спілкування з Богом та приносити щедрі плоди життя у вірі. 

Фркукти для в’язнів було передано від вірян парафії Зіслання Святого Духа, а також від представників громадсько-християнського руху "Клич".

 Дякуємо усім волонтерам, зокрема представникам Мирянського Чину Св. Василія Великого, а також Апостольству Матері Божої Покровительки доброї смерті, зокрема с.Даниїлі Почтар (парафія Царя Христа м.Івано-Франківська) за сприяння у придбанні фруктів для засуджених. Нехай Господь щедро благословить усіх доброчинців!

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ