Помер композитор Енніо Морріконе — автор музики до багатьох релігійних фільмів

За повідомленням італійських ЗМІ, видатний композитор, володар двох «Оскарів», помер у віці 91 року. Митець насамперед був відомий як автор музики до численних фільмів, зокрема таких як «Місія», «Недоторкані», «Кароль — людина, яка стала папою» та численних телевізійних фільмів на біблійну тематику.

Енніо Морріконе був автором музики до понад 500 фільмів, а понад 50 його саундтреків здобули найважливіші нагороди, пов’язані з музикою кіно. За майже 80 років творчості Морріконе продано близько 70 мільйонів його дисків. 2006 року він отримав «Оскара» за музику до фільму «Ненависна вісімка», а рік пізніше — почесного спеціального «Оскара».

Енніо Морріконе народився в Римі 10 листопада 1928р. З дитинства був музично обдарований — почав писати музику в шість років. Закінчив консерваторію по класах труби, аранжування та композиції, сам грав на трубі. Енніо Морріконе — аранжувальник та автор пісень. Він насамперед відомий тим, що писав музику до кінофільмів. Серед картин, до яких Морріконе написав саундтреки, — «Місія», «Недоторкані», «Людина-легенда», «Колись в Америці», «Кароль — людина, яка стала папою», а також до різних телевізійних фільмів на біблійну тематику. З 1956р. одружений з Марією Травіа, з якою має четверо дітей. 29 вересня 2012р. Енніо Морріконе отримав із рук архієпископа Джанфранко Равазі медаль «Per Artem ad Deum» («Через мистецтво до Бога») як нагороду Папської ради з питань культури. Італійський артист має також у своєму доробку численні композиції класичної музики, включно з кантатами. Твір «Tra cielo o terra» («Між небом і землею») він присвятив Йоанові Павлу ІІ., а у жовтні 2013 року композитор написав зворушливий твір, присвячений жертвам катастрофи корабля з біженцями поблизу острова Лампедуза, який вперше пролунав у міланському храмі Санта Марія Короната. З нагоди 200-річчя відродження Товариства Ісусового Енніо Морріконе написав музику до Меси, присвячуючи її Папі Франциску. 2016 р. композитор дав благодійний концерт для безпритульних, які були запрошені до Ватикану в рамках триденного Ювілею для вбогих і покинутих.

Митець невтомно працював диригентом, керуючи оркестрами по найбільших залах світу. Як композитор і аранжувальник, співпрацював із багатьма італійськими естрадними виконавцями, а також із такими зірками, як Пол Анка, Мірей Матьє і Деміс Руссос, і з групою Pet Shop Boys.
https://credo.pro/

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ