Прочани з Івано-Франківська відвідали Борислав

У суботу, 23 листопада, парафіяни храму Вознесіння Господнього разом з парохом о.Іваном Сасом, а також храму Зіслання Святого Духа (адміністратор о.Михайло Віхоть) та Богоявлення Господнього (парох о.Зеновій Слоїк) м.Івано-Франківська, яких  духовно супроводжував о.Арсен Панчак здійснили прощу до Борислава.

У храмі Святої Анни для прочан відбулася Св. Літургія. Місцевий священник, о.Роман Василів, розповів про мощівник який знаходиться у храмі. Його парафія отримала з Апостольської столиці. У мощівнику вміщені частички: риз Пресвятої Богородиці; одягу Святого Йосифа; волосся Пресвятої Богородиці; столу з Тайної Вечері; хітона Ісуса; шипа з тернового вінка; списа сотника Лонгіна, котрим той проколов бік Ісуса; губки, якою намочили уста Ісуса після розп’яття; Хреста Животворящого; Туринської Плащаниці; каменя з Гробу Господнього і ще багато інших частичок.

Храм Святої Анни незвичайний. У ньому знаходиться величезна кількість мощей Святих. Отець Роман надзвичайно цікаво розповів про походження традиції пошанування ікон і мощів. Про Святих, мощі котрих знаходяться у храмі, про дивá чудесного зцілення людей, котрі відбувалися у храмі. На сам кінець усі присутні отримали благословення мощівником та приклалися до мощей Святих.

Інформаційний центр Молодіжної комісії 

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ