Реколекції для молоді від сестер Євхаристок

   В часі Великого посту важливо є застановитись над своїм життя, дати собі відповідь на важливі питання, такі як: яка є ціль мого життя; чи те, чого я хочу осягнути, хоче також і Господь; як взагалі виглядає моє життя з Богом?..
   Саме тому 4-6 березня перед початком цього важливого і Богом благословенного часу Сестри Євхаристки організували реколекції, на які були запрошені хлопці та дівчата з Павлівки, Іваниківки, Тисменичан та Тернополя. Реколекції проходили в монастирі сестер Мироносиць в Ямні, а провадили їх с. Надія та с. Кароліна.
   Темою реколекцій були дві заповіді любові. Ті дні ми провели в цілковитому мовчанні, так, що навіть підчас сніданків, обідів і вечерь під спокійну мелодію ми застановлялись над тим, як важливо є, найперше, слухати Слово Боже, вміти прийняти Його любов, щоб потім могти любити. Для багатьох було новим відкриття те, наскільки є важливим полюбити себе, адже без цього не зможемо правдиво любити інших. Під час реколекцй ми також вчились молитись псалмами та перебувати в тиші перед Євхаристійним Христом. В суботу ввечері ми молилися спільно в каплиці, де старались відчути ту Божу присутність між нами. Відчувши Христа так близько біля себе, молитва сама линула з наших сердець. Нам було так добре біля Нього, що ми не хотіли виходити з каплиці. Тому на пропозицію сестер – провести нічні чування – всі радо підтримали. Наші чування відрізнялись від тих, на яких ми вже були. Це була молитва в тиші, де кожний мав можливість побути біля Ісуса сам на сам. Ми розписали нічні години молитви і вписувались кожний на свою годину. Встигли ми також за цей короткий час подивитись фільм про справжню любов, яка базується на вчинках, а не на словах.
   Важливе місце в реколекціях займає сповідь, адже для цього ми всі приїхали, щоб навернутись до Господа цілим серцем. Це таїнство уділив нам о. Михайло, місцевий парох. Дякуючи йому, ми пережили сповідь як правдиве навернення. В кінці ми спільно поділились враженнями від пережитого. Всіх так переповнювали емоції, що багато з нас замість слів ділився слізьми радості і покаяння. Недільною Святою літургією завершились наші реколекції, за які ми безмежно вдячні Господеві.
   Хочемо також повідомити і запросити всіх бажаючих на чудову молитву перед Святими Тайнами, яку проводять сестри Євхаристки в своєму монастирі кожного четверга о 16:00 год. Дім сестер знаходиться в м. Івано-Франківську по вул. Лучна, 4 (це є бічна вул. Вовчинецької, відразу за Костелом). Можна також звертатися за додатковою інформацією за тел. 067-29-69-416 – с. Надія.
recolektciji ss Evkharystok.jpg
recolektciji ss Evkharystok 2.jpg

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ