Річницю з дня загибелі Романа Шухевича відзначили смолоскипною ходою

   У суботу, 5 березня, в Івано-Франківську пройшла смолоскипна хода до 61-ї річниці з дня загибелі головного командира УПА та провідника ОУН в Україні Романа Шухевича.
   Під час руху центральними вулицями міста колона молодих людей і ветеранів УПА із запаленими смолоскипами і партійними прапорами ВО «Свобода» та Конгресу українських націоналістів скандували «Шухевич – Герой України!», «Слава Україні! Героям слава», «Україна понад усе» та інші.
   В акції взяли участь секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків, голова братства ОУН-УПА Карпатського краю Фотій Володимирський, представники молодіжних громадських організацій Прикарпаття, політичних партій і пересічні громадяни.
   У Меморіальному сквері біля могил загиблим за волю Української держави була відслужена поминальна панахида. Участь у ній взяли і працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ о. Зеновій Слоїк та о. Андрій Заліський.
   А в історико-меморіальному музеї Степана Бандери у селі Старий Угринів Калуського району відбулася обласна науково-практична конференція на тему “Діяльність підпілля ОУН та збройних відділів УПА на території Івано-Франківської області”. В її роботі взяли участь дослідники українського національно-визвольного руху середини ХХ ст., краєзнавці та представники громадськості.
   Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ
   За матеріалами сайту www.unian.net
Roman Shukhevych_0.jpg

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ