Різдвяне привітання Митрополита Володимира

«Нині кожен з нас має стати яскравою зіркою, яка освітить шлях до добра, співчуття, любові і подарує Різдво нашим ближнім — де б вони не були».

Це заклик, з яким Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин звернувся у своєму привітанні з нагоди Різдва Христового.

У привітанні Владика Володимир звертає нашу увагу на те, що Різдво — благодатний час, тому воно настане для кожного, хто приймає цей священний дарунок.

За його словами, цей рік видався важким, але попри те, ми маємо нести світло одне для одного, згуртуватися і допомагати, не забуваючи про тих, хто потребує.

«Цьогоріч Різдво зустрічаємо всюди — в окопах і в шелтерах, вдома і на постах, в лікарнях і в небі, в дорозі чи закордоном. Однак, попри все, Різдво приходить, бо Христос дарує нам надію, що дає нам сили жити і щодня віднаходити для себе народжене на сіні малятко», — зазначив Архієрей.

Христос Рождається!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ