Роздуми над Хресним шляхом Ісуса Христа в ПНУ ім. В. Стефаника

   У середу, 30 березня, у приміщенні актової зали Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника відбулися роздуми над Хресним шляхом Ісуса Христа, організовані відділом з виховної роботи цього навчального закладу спільно з Молодіжною комісією Івано-Франківської єпархії УГКЦ за участю гурту «Надія».
   На початку заходу завідувач кафедрою релігієзнавства і теології філософського факультету ПНУ о. д-р Святослав Кияк звернувся до присутніх у залі зі словом про значення Хресної дороги для кожного християнина. Він також застановився над сімома останніми словами Спасителя на Хресті.
   Після закінчення роздумувань над терпінням Спасителя до присутніх звернувся працівник Молодіжної комісії о. Зеновій Слоїк, який подякував усім за час, виділений для збагачення своєї душі. Водночас він висловив слова вдячності проректору з виховної роботи п. Ганні Карась за допомогу в організації заходу.
   Цікавим є той факт, що ця Хресна Дорога відбувалася під покровом Вишгородської Богородиці, ікона якої перебувала на сцені зали весь цей час. Дана ікона є благословенна Папою Римським Іваном Павлом ІІ у 2000 році для української молоді. На даний час вона мандрує по єпархіях, єднаючи серця молодих людей на шляху приготування до Світового Дня Молоді, який у серпні пройде у Мадриді.
   Кожен присутній у залі зміг підійти до ікони і приклонитися до неї.
   Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ
DSC01375.JPG
DSC01376.JPG
DSC01379.JPG
DSC01365.JPG

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ