Розколяда на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ

У неділю, 9 лютого, у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) відбулася Розколяда. Для вірян було організовано справжнє свято окрасою якого стали чудові колядки у виконанні парафіяльного хору під керівництвом п.Любомира Завадецького.

Незабутньою була також різдвяна програма від Заслуженої артистки України Світлани Весни, а також  талановитої виконавиці Галини Рудик (вона ж Amelika). Окрім того, для усіх присутніх було організовано смачне частування та спів колядок під музичний супровід колективу Lev&Ko-BAND на подвір'ї храму.

В рамках святкування Розколяди Iвано-Франкiвське товариства украïнських студентiв-католикiв "Обнова" провели на парафiï благодiйну ярмарку з метою допомогти воїнам АТО. Пiд час ярмарки в усiх бажаючих була можливiсть посмакувати доброю випiчкою та запашною кавою або чаєм приготованими товариством "Обнова". Висловлюємо подяку усім хто долучився до організації та проведення Розколяди і бажаємо, щоб різдвяна радість та Боже благословення супроводжувало Вас впродовж цілого року.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ