Сьогодні спомин св. Ісидора-покровителя Інтернету

   Сьогодні, 4 квітня, Римо-Католицька Церква згадує св. Ісидора Севільського, покровителя Інтернету. Св. Ісидор народився 560 року в Новому Карфагені (зараз іспанське місто Картахена) у знатній благочестивій родині християн Северіана й Теодори. Він мав двох братів-єпископів, Леандра й Фульгенція, і сестру Флорентіну, настоятельку монастиря. Після смерті батька його виховував рідний брат Леандр, після якого він перейняв архієпископство в Севілії. Святий організував синоди, що об’єднали іспанську Церкву.
   Він був одним з найвидатніших вчених своєї епохи. Залишив після себе багато письмових праць у різних галузях науки.Головною його працею є «Етимології» (лат. Etymologiarum) або «Початки» (лат. Origines), 20-томна енциклопедія богословської та світської науки тих часів, тому він вважається першим енциклопедистом, який значно вплинув на історію Середніх віків. Він помер 4 квітня 636 року в Севільї. 1998 року Папа Йоан Павло ІІ проголосив його покровителем Інтернету, користувачів Всесвітньої мережі, програмістів, інформатиків, тому в багатьох країнах світу саме 4 квітня є святом Всесвітньої мережі.
   Молитва до св. Ісидора
   Всемогутній і Вічний Боже, що створив нас на Свою Подобу й сказав нам шукати, передусім те, що добре, правдиве й красиве, особливо в Божій Особі Твого Єдинородного Сина, Господа нашого Ісуса Христа, допоможи нам, благаємо Тебе,за посередництвом св. Ісидора, єпископа і доктора, щоб ми під час наших мандрівок в Інтернеті спрямовували наші руки й очі тільки не те, що подобається Тобі й сприймали з любов'ю й терплячістю всі ті особи, яких зустрічаємо, через Христа Господа нашого. Амінь.
   Святий Ісидоре, молися за нас!
www.catholicnews.org.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ