Спільнота "Матері в молитві" храму Зіслання Святого Духа відзначила десяту річницю від свого заснування

У суботу, 25 вересня, парафіяльна спільнота "Матері в молитві" храму Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) молитовно відзначила десяту річницю від свого заснування. Зустріч спільноти розпочалася зі Служби Божої, яку очолив адміністратор храму о.Михайло Віхоть разом зі сотрудниками о.Арсеном Панчаком, о.Петром Басарабом, відповідальним за духовний супровід спільноти, та о.Василем Сливоцьким. Привітали спільноту також запрошені на свято душпастирі: о.Іван Сас (парох парафії Вознесіння Господнього),о.Андрій Заліський, сотрудник цієї парафії, а також  о.Зеновій Слоїк (парох храму Богоявлення Господнього).

Адміністратором храму для учасників спільноти "Матері в молитві" було вручено грамоту від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина на знак подяки за працю та служіння для добра парафії. Таку ж грамоту було передано для духівника спільноти о.Петра Басараба та п.Ірини Лисюк, яка є лідером спільноти та ініціатором багатьох акцій, організованих спільнотою. 

У часі молитовної програми, яка продовжилася після Св.Літургії, учасники спільноти послухали науку о.Андрія Заліського про велике значення молитви матерів, які об'єднуються, щоб випрошувати в Бога опіки над нашими дітьми, сім'ями та родинами. Опісля, для присутніх, яких у храмі зібралося чимало, було відслужено панахиду за душі учасниць спільноти, які вже відійшли до вічності.

На завершення учасників спільноти привітала своїм співом відома на Прикарпатті співачка Оксана Сливка та учасниця телевізійного співочого талант-шоу "Голос країни", співачка AMELIKA  (Галини Рудик).

Спільнота "Матері в молитві" – це Божий дар для Церкви, адже її місія дуже актуальна, бо за дітей та молодь сьогодні потрібно постійно молитися. Вітаємо спільноту із 10-річчям та бажаємо, щоб молитовне служіння матерів ніколи не згасло, а Господь завжди опікувався та зсилав всіх необхідних ласк.

Інформаційний центр парафії 

Зіслання Святого Духа УГКЦ 

м.Івано-Франківська

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ