Спільнота "Світло Марії" храму Зіслання Святого Духа молитовно відзначила 10-річчя

У понеділок, 25 січня, парафіяльна спільнота храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) молитовно відзначила десяту річницю від свого заснування. Зустріч спільноти розпочалася з вервиці до Богородиці та Служби Божої, яку очолив о.Михайло Віхоть та продовжилася молебнем до Богородиці, а також молитвами на оздоровлення. 

У своєму привітальному слові о.Михайло побажав учасникам спільноти і надалі бути світлом для духовного зростання інших, а також подякував п.Ірині Лесюк за жертвенну працю для спільноти.

"Світло Марії" – це молитовна спільнота, члени якої хочуть йти дорогою святості, котрою нас веде Пресвята Діва Марія. Свідченням свого життя вони приносять Ісуса – Світло світу, в світлі Євангелія і послань Діви Марії для цього світу, обновляють духовне життя в парафіяльній спільноті.

Молитовні зустічі відбуваються щопонеділка та кожної першої суботи місяця у храмі Зіслання Святого Духа. У рамках зустрічі проводиться молитва на вервиці, Служба Божа, молитви за оздоровлення, а також роздумування над Божим Словом, посланнями Богородиці, молитви в наміреннях Богородиці за потреби ближніх і посвячення себе Непорочному Серцю Марії.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ