"Сталеві духом": в Івано-Франківську відкрили благодійну виставку світлин поранених військових

В Івано-Франківську, 26 жовтня в інноваційному центрі “Промприлад.Реновація” відкрили фотовиставку “Сталеві духом”. На ній – 30 портретів поранених захисників, які проходять лікування в Івано-Франківській обласній лікарні. 

Мета виставки -  показати тих, які не зламалися від страхів війни й важких поранень. Усі воїни, зображені на фото, втратили кінцівки й зараз страждають від фантомного болю. Завдяки проєкту ініціатори намагаються зібрати гроші на препарати, щоб полегшити страждання захисників. 

У заході взяв участь також о.Арсен Панчак, сотрудник храму Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська та представник Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, який звернувся до учасників з привітальним словом та подякував нашим захисникам за їхню жертвенну любов до України та кожного з нас. На завершення усі помолилися за Божий захист та здоров'я для поранених,  воїнів, які перебувають на лікуваанні та усіх, хто потребує найбільше нашої молитовної підтримки. 

На відкриття виставки прийшли з десяток військових, частина з яких є героями фотографій. Про свої емоції під час участі в проєкті говорять скупо й скромно. Кажуть – хочуть, аби суспільство не забувало про те, якою ціною нам дається кожен день війни.

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

з використанням матеріалів https://report.if.ua

 

 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ