У Дорі відбудеться таборовий форум відповідальних людей

Запрошуємо  в саме серце Карпат, Яремче-Дора, молодих, відповідальних та креативних людей із громадських організацій, лідерів християнських спільнот, душпастирів, підприємців та представників влади різних рівнів.

Будемо взаємодіяти у Новому таборовому форматі, який поєднає в собі теоретичний та практичний майданчики, де учасники набуватимуть необхідного досвіду у співпраці, гутірок, та мандрівок.  

Спікерами та Тренерами нашого форуму будуть:

Ромко Колобочок – пластун, мандрівник, менеджер Холдингу Емоцій Fest Lokal!

З яким поєднаємо гутірку на тему лідерства з незабутньою мандрівкою в гори

Тарас Косар – тренер з командотворення «Центр Розвитку Перезавантаження»

Програма зустріч буде побудована на практичному досвіді та моделюванні різноманітних ситуацій та процесів командотворення. Творення безпечного середовища, налагодження комунікації, побудова стратегії та досягнення спільних цілей.

Іван Вережак – молодий та прогресивний сільський голова у Котиківська сільська рада, засновник та керівник ГО Молодіжний Клуб “ТУР” м. Городенка, генеральний директор Асоціація Розвитку Територій. Розповість про соціальну відповідальність, виклики та як #творити успішну історію розвитку громади на локальному рівні.

Наталя Шалата – керівник відділу Розвиток волонтерства в громадах у Львівській Освітній Фундації. Розглядаємо кейси у яких тісно взаємодіють громада, церква та влада. Вивчаємо можливості успіху у співпраці він-він, виклики та долаємо стереотипи.

Ярема Стецик – творець музично-соціального постпанкового проекту Пенсія Pensiya, засновник конкурсу малюнків Для Бога я створю найкраще, дизайнер в Особливі інтер’єри та учасник наглядової ради платформи для ініціатив Тепле Місто / Teple Misto. Пройдемо Арттерапію

О. Йосафат Бойко – синкел у справах мошенства в Івано-Франківській Архиєпархії УГКЦ, парох церкви Св. Кирила та Методія, монах у спільноті «Воплоченого Слова». Зробить презентацію своєї парафії в які окрім храму є також Монастирсько- парафіяльний Центр ім. Івана Павла ІІ. та будується дитячий Садочок “Ковчег”. #взаємодія церкви, громади, влади та бізнесу у даних проектах.

Іван Височанський – фронтмен музичного гурту МеtаNoya, семінарист Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ, організатор затишків співочих вечорів в теплій компанії «Разом»

А далі буде…

Реєстрація https://forms.gle/YZU62H5umMEACiF86

❗️ Заявки на участь приймаються до 28 липня

Форум Відповідальних Людей – https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/

Подія https://www.facebook.com/events/378164403160207/

www.dyvensvit.org

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ