У Старуні відбулися молитовні чування з молитвою Тезе

У понеділок, 22 серпня, у Відпустовому центрі Блаженного Симеона Лукача вперше провели молодіжні молитовні чування. Подія відбулась з нагоди 58-ої річниці з дня народження до неба підпільного єпископа Івано-Франківської єпархії УГКЦ Владики Симеона Лукача.

Очолили прощу священнослужителі Молодіжної Комісії Івано-Франківської Архієпархії у співслужінні душпастирів Паломницького центру.

Молитовний вечір розпочався із Божественної Літургії в каплиці Пресвятої Родини, що в хресті на горі. Під час Літургії з роздумами над Євангелієм до молоді звернувся о. Михайло Віхоть.

Священник розповів про постать Блаженного Симеона Лукача, який терпів за християнську віру чималі випробування, і проніс свою віру до кінця, даруючи її усім довкола.

«Легко нам визнавати свою віру, бувши тут, у цьому молитовному місці, де всі навколо вільно моляться поруч з нами. Але як це буває непросто, коли ми повинні визнати нашу віру перед кимось, не соромитись говорити про те, що ми християни. Це наче не модно в сьогоднішньому світі, але насправді все навпаки. Будьмо мужніми свідками віри, яким був наш блаженний священномученик Симеон, віра якого була наче світло у темряві тих страшних безбожних часів», - наголосив о. Михайло Віхоть, голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Одразу після Літургії усі прочани мали змогу отримати повний відпуст, помолившись в наміренні Святішого Отця Папи Франциска.

Після Божественної Літургії раптово розпочалась гроза, тож всі прочани попрямували до храму, щоб продовжити чування. Священники Молодіжної комісії підготували особливу молитву Тезе, яка є дуже відомою серед молоді завдяки своїй простоті, оскільки відбувається у формі співаної прослави Бога, роздумування над Святим Письмом і завершується молитовною тишею. Це був благодатний для роздумів та переосмислення час, якого ми сьогодні потребуємо серед хаосу та страхів.

Усі присутні мали змогу приступити до Тайни Сповіді, отримати пораду в духовній розмові, а також просити у своїх молитвах заступництва Блаженного Симеона Лукача.

http://www.ugcc.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ