УГКЦ закликає до особистої та спільної молитви за Боже змилування і подолання коронавірусу

Сьогодні Україна, як і цілий світ, переживає поширення нової небезпечної інфекції коронавірусу COVID-19.

Християни України та наша Греко-католицька Церква співпереживає з усіма, які захворіли, перебувають у небезпеці або втратили своїх рідних від цієї хвороби.

Насамперед Українська Греко-Католицька Церква закликає до особистої та, по можливості, спільної молитви за витривання у цей складний час та Боже змилування і подолання цієї хвороби.

Воднораз, ми повинні і самі докласти зусиль, щоб запобігати поширенню епідемії, насамперед дотримуватися рекомендацій: Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, місцевих санітарних та епідеміологічних служб.

Необхідно стати тими, які поширюють тільки перевірену інформацію, не впадають у паніку та відчай, проявляють уповання на Боже милосердя і провидіння та готові приходити на допомогу тим, які її потребують.

Варто особливо звернути увагу ще на такі речі:

– При підозрілих симптомах обмежити своє спілкування з іншими до мінімуму, не відвідувати місця скупчення людей та якнайшвидше звернутися до сімейного лікаря;
– При відвідуванні храму звернути увагу більше на духовне єднання із Христом Господом, не настоюючи на цілування ікон, реліквій чи інших побожних речей;
– Дотримуватися особистої гігієни, особливо гігієни рук, часто їх миючи відповідно до рекомендацій МОЗ, або дезінфікуючи відповідними засобами;
– При прийнятті Святого Причастя всіляко уникати торкання устами ложечки;

Пам’ятаймо, що будь-які випробування, які допускає нам Господь, переважно є наслідком нашого блукання далеко від Нього. Та у своєму милосерді Він, сповнений любов’ю, завжди перебуває поряд із хворими, немічними і тими які потребують його ласки.
Він є єдиним і правдивим лікарем душ і тіл.
Тому єднаймося у молитві під час цього Великого Посту, щоб у покаянні він відкрив нам правдивий шлях, щоб вчені винайшли ліки від цієї хвороби, а всі ми прославляти його милосердя.

https://dyvensvit.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ