Ув'язнені жінки в Івано-Франківську роздумали над Хресною дорогою Ісуса Христа

Час посту – унікальна нагода для кожного переосмислити своє життя, примиритись з Господом та звернути увагу на наших ближніх, які потребують опіки чи духовної підтримки, а зокрема ув'язнених. У середу, 29 березня, Івано-Франківську установу виконання покарань №12 відвідали сестри Мирянського Чину Святого Василія Великого з монастиря Царя Христа м.Івано-Франківська разом із настоятелькою чину п.Надією Кирилюк та провели для засуджених жінок Хресну дорогу. Під час читання розважань кожної стації та музичний супровід, ув'язнені мали нагоду роздумати над Хресним шляхом Ісуса Христа, а також над хрестами власного життя. 

На завершення спільної молитви о.Арсен Панчак, в’язничний капелан та сотрудники храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) роздумав з усіма присутніми про наслідування Христа у власних терпіннях та випробуваннях, а також про мету Великого посту - зустріч Христового Воскресіння. 

Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні Хресної дороги керівництву установи, а також усім, хто організував молитву для засуджених.

 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

 

 

 

   

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ