В Івано-Франківській установі виконання покарань вшанували Св.Миколая

Святий Миколай - опікун людей у різних обставинах їх життя вважається також покровителем ув'язнених. Установа виконання покарань №12 м.Івано-Франківська перебуває під особливою опікою цього святого, адже тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь Святого Миколя.

З цієї нагоди у середу, 6 грудня для працівників установи відбувся спільний Молебен до Св. Миколая. Окрім того, в’язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький разом з волонтерами передали для засуджених подарунки від Св. Миколая, а також для в'язнів відбулася Служба Божа з нагоди свята. 

За сприяння парафій м.Івано-Франківська: Царя Христа, зокрема ігумена монастиря отців-василіян о.Артемія Новіцького та адміністратора парафії Зіслання Святого Духа о.Михайла Віхотя для осіб, що перебувають під вартою було передано засоби особистої гігієни та солодощі. Подарунки для в’язнів приготували також представникам Мирянського Чину Св. Василія Великого та Апостольства Доброї Смерті, спільнота Матері в молитві, а також громадсько-християнський рух "Клич".

У четвер, 7 грудня, в'язничні капелани відвідали також осіб, засуджених до довічного позбавлення волі. Ув'знені мали нагоду приступити до Св. Сповіді, а також спільно помолитися Святу Літургію. 

Висловлюємо подяку керівництву установи, волонтерам та жертводавцям. Нехай Господь щедро благословить усіх доброчинців!

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа

м. Івано-Франківська

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ