В Івано-Франківську вібулися дні суспільної солідарності у в'язниці

Івано-Франківська установа виконання покарань №12, що розташована на території парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105) перебуває під духовною опікою сотрудників храму та в’язничних капеланів о.Арсена Панчака та о.Василя Сливоцького. Парафія постійно долучається, як до євангелізації та суспільно-мистецьких ініціатив,  так і до акцій, які несуть допомоговий гуманітарний контекст для в’язнів.

Впродовж двох тижнів  на парафії Зіслання Святого Духа з благословення настоятеля о.Михайла Віхотя відбулася акція «Суспільні дні у в'язниці». Вона була спрямована на збір засобів індивідуальної гігієни для найбільш вразливих категорій в'язнів.

Висловлюємо подяку усім людям доброї волі, завдяки яким вдалося сформувати індивідуальні набори гігієнічних засобів для осіб, позбавлених волі, які виконують обов`язки з господарського обслуговування установи, засуджених жінок та довічно ув’язнених. Персональні пакунки із засобами індивідуального користування було передано в установу у понеділок, 15 листопада.

Інформаційний центр парафії 

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ