В Івано-Франківську відкрили виставку «Для Бога я створю найкраще»

В Івано-Франківську, 19 березня, у Підземному Переході «Ваґабундо» відкрили виставку «Для Бога я створю найкраще». На виставці представлені більше 400 робіт з 38 міст України та Болгарії від дорослих та дітей, зокрема з Харкова, Ізюму, Сіверськодонецька, Миколаєва, Ізмаїла, Мар‘їнки, Краматорська та ін.

Виставка-конкурс «Для Бога я створю найкраще» відбувається вже не перший рік у рамках фестивалю «Вгору серця», але саме цього разу в час війни кожен малюнок набув нових значень і сенсів. 

Розпочалася зустріч спільною молитвою за припинення війни та Божу опіку над Україною, яку разом з усіма присутніми провів о.Арсен Панчак, працівник Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Як зауважив організатор виставки Ярема Стецик: «Ми займаємось цим конкурсом, бо це теж наша найкраща молитва — розмова з люблячим Богом. Ми — це образотворчий відділ Підпечерівської дитячої школи мистецтв, фестиваль Христового міста "Вгору серця" і Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ». 

Інформаційний центр Молодіжної комісії 

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ