В Івано-Франківську відсвяткували 105-річчя з дня народження сестри Ірини Шийки

1394.jpg

   6 лютого у головному домі Згромадження сестер мироносиць, що в м. Івано-Франківську, відбулося святкування 105-річчя сестри Ірини Шийки.
   Із цієї нагоди Владика Володимир (Війтишин), Єпарх Івано-Франківський, відслужив Божественну Літургію.
   Наприкінці Богослужіння зі словами привітання до сестри-ювілярки звернулися: Владика Володимир, який відзначив і подякував їй за жертовність, ревність, вірність Українській Греко-Католицькій Церкві, незламну і тверду віру, що її сестра пронесла крізь роки життя, любов до Батьківщини України, її приклад для сестер цього Згромадження. Привітали сестру також присутні священнослужителі, сестри зі Згромадження, міський голова п Віктор анушкевичус, рідні.
   Крім того, сестрі Ірині були зачитані слова вітання від п. Віктора Януковича - Президента України, п. Михайла Вишиванюка – голови Івано-Франківської ОДА, п. Олександра Сича – голови Обласної ради. На святі також були: п. Віктор Анушкевичус - Міський голова Івано-Франківська та п. Верес Михайло - заступник Міського голови, сестри із Згромадження, а також рідні сестри Ірини.
   Закінчилося святкування святковою трапезою, під час якої усі присутні переглянули фільм про життя сестри-монахині.
   Повідомив бр. Юрій Прилепський
   www.news.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ