Великдень для в'язнів в Івано-Франківську

Пасха є найдавнішим святом християнської Церкви. Воно встановлене і святкувалося вже в апостольський час. Стародавня Церква під ім'ям Пасхи з'єднувала два спогади - про страждання й про Воскресіння Христа.

Щороку Великдень молитовно вшановують в Івано-Франківській установі виконання покарань №12. Цьогоріч святкову Службу Божу для засуджених відслужив о.Арсен Панчак, в'язничний капелан та сотрудник храму Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть). 

Після Св. Літургії о.Арсен освятив паски та інші великодні продукти. Для утриманців установи також були передані великодні продукти, зібрані в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, в монастирі Царя Христа Отців Василіян, у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, у храмі Вознесіння Господнього та у храмі Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська. 

Учасницею спільної молитви були також с. Софія (п.Євдокія Савчин) із Мирянського Чину Святого Василія Великого монастиря Царя Христа м. Івано-Франківська, яка постійно супроводжує своїм співом богослужіння для засуджених.

Висловлюємо подяку усім, хто поділився із в'язнями радістю Христового Воскресіння.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ