Відбулася молитва з медпрацівниками біля фігури Діви Марії з Фатіми

З 23 травня в молитовній каплиці  Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області" (вул. Сахарова,11) перебуває фігура Діви Марії з Фатіми.

З цієї нагоди для працівників установи та осіб, які перебувають на лікуванні організовано молитовну програму. Розпочалася молитва у понеділок, 23 травня зі Служби Божої, яку очолив о.Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у співслужінні о.Руслана П'ясти, президента Асоціації капеланів охорони здоров'я УГКЦ, о.Михайла Віхотя, медичного капелена та адміністратора парафії Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська, а також о.Арсена Панчака та о.Петра Басараба, сотрудників цієї парафії. Після спільної Літургії відбувся також молебень до Богородиці та благословення присутніх мощами фатімських дітей, яке уділив о.Руслан П'яста.

На завершення о.Михайло Віхоть подякував душпастирям за спільну молитву, а також керівництву установи в особі п.Галини Лапчук за постійну відкритість та співпрацю у поширенні Слова Божого для  медпрацівників та недужих.

Фігура Діви Марії з Фатіми перебуватиме в установі до 25 травня, тож кожний матиме нагоду помолитися до Богородиці та попросити про необхідні ласки. 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

 

 

 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ