Відбулася навчально-формаційна зустріч для голів та помічників комісій у справах молоді

8-9 грудня у Патріаршому домі у Львові відбулася друга навчально-формаційна зустріч для голів та помічників комісій у справах молоді в єпархіях, студентських капеланствах, монаших згромадженнях та спільнотах громадського самоврядування. Тема зустрічі – «Маркетинг на службі місії Церкви». Спікер - о. Ростислав Пендюк, голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.

Після денного інтенсиву ввечері разом із священниками навчального курсу #МАПа_edu відбулася зустріч-практикум із  театрального мистецтва, модератором якої був Олег Пригода.

У рамках навчання також відбулася презентація молодіжного катехизму «Я йду за Христом», яку провів заступник голови Патріаршої катехитичної комісії п. Назар Дуда.

Також було окреслено ряд молодіжних  подій, які заплановані на 2021 рік.

Від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ участь у навчанні і зустрічі взяли голова Молодіжної комісії о. Михайло Віхоть та заступник о. Іван Сас.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ