Відбулася проща франківських ліцеїстів до Зарваниці (фото)

   У суботу, 28 вересня, відбулася проща ліцеїстів 4-б класу Івано-Франківського ліцею імені В'ячеслава Чорновола з їхніми батьками до Зарваниці. Організаторами прощі виступила парафія Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківська (вул. Чорновола, 136а), на якій дані діти приступили до Першої Святої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.

   Духівником групи був парох парафії Вознесіння Господнього о. Іван Сас.

   Напочатку всі учасники прощі взяли участь в урочистій Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архієпархії УГКЦ Кир Теодор (Мартинюк). У часі Літургії всі охочі мали можливість приступити до Святих Тайн Сповіді і Євхаристії.

   Після молитви група прочан мала час на відпочинок та екскурсію святинями Зарваниці. Молоді ліцеїсти з цікавістю оглядали місцеві святині та уважно слухали розповіді про них.

   Опісля всі прочани молитовно пройшли Хресну Дорогу та відвідали "Український Єрусалим".

   Завершилася проща спільною постановою, щоб такі духовні заходи стали доброю традицією життя не лише даного класу, але й усього ліцею. 

                                               

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ