Відбулася єпархіальна проща до Зарваниці

   У неділю, 15 травня, духовенство та вірні Івано-Франківської єпархії УГКЦ взяли участь у щорічній прощі до відпустового місця в с. Зарваниця на Тернопільщині. Згідно програми відпусту відбулися: сповідь, духовні розмови, Архієрейська Літургія, Апостольське благословення та повний відпуст, освячення води та окроплення нею вірних.
   «…Дорогі в Христі, яке щастя для нас мати сьогодні біля себе до помочі Небесну Матір. Її помочі та опіки дуже потрібно на кожному кроці щоденного життя. Вона наша Небесна Мати своїм милосердним оком глядить на убогих, заплаканих, невдячних своїх дітей та хоче нам допомогти в усіх потребах нашого життя… » - такі слова виголосив Владика Володимир (Війтишин) – Єпископ Івано-Франківський УГКЦ –в часі Архієрейської Літургії в Зарваниці, звертаючись з проповіддю до всіх вірних Івано-Франківської Єпархії, які чисельно прибули, щоб помолитися і скласти слова подяки у свої молитвах Зарваницькій Богородиці.
   Співслужили з Владикою Володимиром: митр. прот. Олег Каськів – Протосинкел, прот. Степан Балагура – Судовий Вікарій, прот. Олесандр Левицький – ректор семінарії, прот. Василь Рак – Вікарій капеланського служіння, а також всі отці протопресвітери та духовенство всіх структур єпархії.
   Окрасою Архієрейської Літургії став хор Івано-Франківської Духовної Семінарії, який провадив прот. Тарас Огар.
   Після Літургії Владика закликав усіх відмовити в наміренні Святішого Отця Папи Бенедикта XVI «Отче Наш» та «Богородице Діво», вділив Апостольське благословення та повний відпуст.
   У свою чергу від імені Єпископа Тернопільсько-Зборівського ректор Тернопільської Духовної семінарії вручив Єпископу Івано-Франківському на знак подяки ікону Зарваницької Божої Матері, якою Владика Володимир благословив всіх присутніх.
   На завершення відпусту у Зарваниці Єпископ Івано-Франківський освятив воду у джерелі, а протопресвітери освятили придбані речі для молитовного вжитку всім вірним, окроплюючи їх цілющою водою.
   Ієрей Юрій Трухан – прес-секретар Єпархії
   www.if-eparchia.org.ua
003.jpg018.JPG022.JPG026.JPG030.JPG

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ