Відбулося паломництво родин військових до Меджугор’є, організоване Паломницьким центром та Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

З 21 до 27 листопада 2022 р. тривало паломництво родин військових до Меджугор’є (Боснія та Герцеговина), організоване Паломницьким центром та Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Володимира (Війтишина) та за підтримки Івано-Франківської обласної військової адміністрації. Особливою ця група була тому, що її учасники – матері та батьки, сини яких загинули на війні, починаючи з 2014 року; дружини, які втратили чоловіків. Також учасниками були ті, чиї рідні зараз захищають територіальну цілісність України.

Понад 60 прочан з різних куточків України (Івано-Франківщини, Житомирщини, Києва, Чернівців, Кропивницького) взяло участь у даній прощі, щоб молитися за мир і перемогу України, а також у своїх приватних наміреннях, щоб Господь допоміг пережити біль втрати. Духовний супровід у паломництві здійснювали о. Іван Сас та  о. Михайло Віхоть.

Розпочалася проща Службою Божою у Гошівському монастирі на Ясній горі, де прочани отримали благословення на щасливу дорогу.

По дорозі відбулася зупинка у Будапешті, у часі якої  молилися Святу Літургію у каплиці Пресвятої Богородиці, що знаходиться у Катедральному соборі святого Іштвана.  Для прочан також була організована екскурсія містом. Дякуємо всім, хто долучився до цього.

Коротку зупинку паломники мали також у Хорватії, де мали змогу помолитися Службу Божу в Макарській - туристичному центрі, розташованому в бухті між горами Біоково та Адріатичним морем.

У Меджугор’є паломники перебували 3 дні, впродовж яких відвідали гору Подбрдо, місце об'явлень Пресвятої Богородиці, де молилися на вервиці, а також здійснили сходження на гору Крижевац, де помолилися Хресну дорогу. Щодня прочани мали Службу Божу, приступали до Сповіді та Святого Причастя, брали участь у вечірній молитовній програмі у храмі святого Якова.

Також для учасників прощі відбулася зустріч з представниками молитовної спільноти "Світло Марії" та спільноти "Ченаколо", яку створила італійська монахиня Ельвіра Петроцці для молоді з різними видами залежності. Лікування полягає у щоденних молитвах, пості і фізичній праці.

Прочани також побували у будинку, де мешкає колишній канадський бізнесмен Патрік та його дружина хорватка Ненсі, які поділилися свідченнями власного навернення та Божої опіки у їхньому житті.

Віримо, що Пресвята Богородиця зцілить рани на душі кожного, хто є в неспокої, хто переживає біль втрати, спричиненої війною, та охоронить своїм материнським омофором.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ