Відбувся черговий модуль формаційного курсу для студентських капеланів

З 26 до 28 жовтня у Брюховичах (Львівська область) відбувався черговий модуль формаційного курсу для студентських капеланів «Provide». Головною темою навчання було «Сім умов щасливого життя християнина».

Впродовж цих днів капелани застановлялись над засадничими елементами духовного життя. Якщо коротко про умови: навчись любити себе, тримати баланс між нескінченним та проминаючим, зберігати мир у серці, який закорінений у цілковитому вірі (довір’ї) Богу, від цього зроджується радість у душі. Все це дає нам силу до змін як себе, так і інших. Остання умова - усамітнення, яке веде нас на глибінь стосунків з Богом.

Ввечері спільно прославляли Бога. Дякуємо о. Петру Куркевичу та о. Олексію Саранчуку за науки та особисте свідчення, Маркіяну та Марії Карпяк за музичний супровід молитви.

Від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ участь взяли голова Молодіжної комісії о. Михайло Віхоть та працівник о. Андрій Заліський.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ