Відбувся IV фестиваль "Вгору Серця" (фото+відео)

   6 травня 2011 р. у м. Івано-Франківську завершився ІV фестиваль Христового міста «Вгору Серця», який щороку проходить у рамках святкування Дня міста. Цей захід відбувся з благословення Правлячого Архієрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимира (Війтишина), під патронатом міського голови Віктора Анушкевичуса, при підтримці обласної ради, управління у правах сім’ї, молодіжної та гендерної політики.
   А одним із співорганізаторів фестивалю вже традиційно виступила Молодіжна комісія Івано-Франківської єпархії УГКЦ (голова о. Віталій Дем’янець).
   Незважаючи на дещо прохолодну погоду, тих, хто прийшов на фестиваль (як на малу, так і на велику сцену біля міського озера) було чимало.
   Концерт на малій сцені відбувався на площі Ринок перед міською Ратушою. У ньому взяли участь юні артисти-вихованці міського центру по роботі з дітьми за місцем проживання, вихованці студії Ірини Батюк, а також Оксана Микицей, Оксана Сливка, Оксана Романюк, Ігор Івасів, Ярослав Бурлачук, Руслана Денега.
   Концерт на великій сцені біля міського озера розпочався о 18:00 год. Поблагословив всіх учасників і глядачів Правлячий Архієрей Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимир (Війтишин), який у своєму привітальному слові сказав, що «в цей час кожен з нас має чудову нагоду прославити Господа через спів і слухання сучасних молодіжних духовних пісень, спільну молитву та роздуми над нашим життям».
   Цьогорічна тема фестивалю «Вгору Серця» - це гріхи міста. Молячись між виступами виконавців «Отче наш» та «Богородице Діво», всі учасники і глядачі в такий спосіб заносили своє прагнення до Бога про прощення різних провин, якими Його ображаємо.
   Біля міського озера участь брали гурти: «Пропала грамота» (Київ –Кам’янець-Подільський), «Глорія» і Хоттаб («Хвилю тримай», Івано-Франківськ), «Перкалабські придатки» (Івано-Франківськ), спільнота молоді Воплоченого Слова і Роман Калин («Гринджоли», Івано-Франківськ), спільнота «Як Марія», молодіжний хор «Осанна», який завершував концерт молитвою «Під Твою милість».
   Сотні запалених свічок, які були підняті учасниками і глядачами, ще раз могли засвідчити про світло і тепло, яке кожному дарує Христос і водночас про прагнення кожного йти за Світлом Ісуса.
   Завершився вечір благословенням, яке уділили всім присутні на концерті священики.
   Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ
1_12.JPG2_8.JPG3_7.JPG4_7.JPG5_3.JPG6_4.JPG7_2.JPGVgoru Sertsja.JPGVgoru sertsja2.JPG8_3.JPG9_2.JPG10_1.JPG11_0.JPG12.JPG13.JPG23.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG18.JPG19.JPG20.JPG22_0.JPG21.JPG

Теґи:

Шкода, що жодного слова про

Шкода, що жодного слова про діток з Рівного!

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ