Владика Микола Семенишин до в'язнів: "Де б ми не перебували, ким би ми не були, що б ми не робили, - слухати, як Богородиця"

У рамках святкування престольного празника Св. Миколая, 9 грудня, в свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин звершив душпастирський візит до Івано-Франківської установи виконання покарань.

У присутності в’язнів, працівників та керівництва Владика очолив Архієрейську Божественну Літургію в молитовній каплиці Св. Миколая, розташованій в установі. У часі моління Владиці Миколі співслужили о.Михайло Віхоть, адміністратор парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська, а також в’язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. Учасниками молитви також були волонтери, які здійснюють служіння для осіб позбавлених волі: сестри Мирянського Чину Святого Василія Великого з монастиря Царя Христа м.Івано-Франківська п.Надія Кирилюк (катехит) та п. Євдокія Савчин, яка постійно супроводжує своїм співом богослужіння для засуджених, а також представники Формаційної Школи Святого Миколая п.Олесь (директор) та п. Людмила Маргітичі.

Після Євангелія Єпископ виголосив проповідь, у якій звернув увагу присутніх на постать Пресвятої Богородиці: "Для усіх нас дуже важливо є наслідувати Пресвяту Богородицю. Але в чому саме маємо наслідувати Богородицю? Коли Архангел Гавриїл з’явився Діві Марії і сказав, що вона є вибрана, щоб народити Божого Сина то вона напевно була здивована і запитала, як це станеться. Ми б також були здивовані, якби щось подібне сталося з нами. Проте, хоча Богородиця розумом не розуміла, як це станеться, але серцем довірилася Богові і сказала: «Так». Тому важливо, щоб ми вчилися  в нашому щоденному житті: де б ми не перебували, ким би ми не були, що б ми не робили, - слухати, як Богородиця. І так виконаємо Божу волю, а Божа воля є наше добро і наше щастя."

На завершення моління Владика Микола подякував присутнім за спільну молитву, а також нагородив начальника установи полковника п.Володимира Атаманюка та заступника начальника установи підполковника п.Івана Гурика Митрополичими грамотами за активне сприяння та співрацю у здійсненні душпастирської опіки ув’язнених та працівників установи.

Не обійшлося свято і без подарунків: в’язничні капелани подарували Владиці Миколі архієрейський омофор із зображенням "Христа - Доброго Пастиря", який є символом в’язничного служіння. Також подарунок отримав о.Михайло Віхоть - ієрейський набедреник, як вияв вдячності від капеланів за постійну турботу та опіку над душпастирством в’язнів. Від установи для присутніх гостей був приготований також особливий подарунок: запашний хліб, спечений особисто в’язнями у власній пекарні.

Опісля у святині лунав духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний», а Владика Микола уділив присутнім своє архієрейське благословення та поблагословив присутніх свяченою водою.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа

м. Івано-Франківська

 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ