В'язні в Івано-Франківську роздумали над Хресним шляхом Ісуса Христа

Час посту – унікальна нагода для кожного переосмислити своє життя, примиритись з Господом та звернути увагу на наших ближніх, які потребують опіки чи духовної підтримки, а зокрема ув'язнених. У суботу, 6 квітня, Івано-Франківську установу виконання покарань №12 відвідали учасники молодіжної спільноти парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ,вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть), які разом з в’язничними душпастирями та сотрудниками храму Зіслання Святого Духа о.Арсеном Панчаком та о.Василем Сливоцьким, організували для засуджених Хресну дорогу. На початку о.Арсен розповів про виникнення Хресної дороги та значення цієї молитви для кожного християнина. Під час читання розважань кожної стації та музичний супровід, ув'язнені мали нагоду роздумати над Хресним шляхом Ісуса Христа, а також над хрестами власного життя.

   Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні Хресної дороги керівництву установи, а також усім організаторам спільної молитви для засуджених.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ