В'язні в Івано-Франківську вшанували Св.Миколая

Святий Миколай - опікун людей у різних обставинах їх життя вважається також покровителем ув'язнених. Установа виконання покарань №12 м.Івано-Франківська перебуває під особливою опікою цього святого, адже тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь Святого Миколя.

З цієї нагоди у понеділок, 19 грудня в’язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький разом з волонтерами передали для засуджених Івано-Франківської УВП №12 подарунки від Св. Миколая, а також для в'язнів відбулася Служба Божа з нагоди свята, яку помолився о.Василь. 

Висловлюємо подяку БО Мальтійська Служба Допомоги за наданням подарунків для в’язнів. Дякуємо усім волонтерам, зокрема представникам Мирянського Чину Св. Василія Великого, а також Апостольству Матері Божої Покровительки доброї смерті з парафії Царя Христа, зокрема ігумену монастиря отців-василіян о.Артемію Новіцькому за допомогу у придбанні солодощів та фруктів для засуджених. За сприяння адміністратора парафії Зіслання Святого Духа о.Михайла Віхотя для осіб, що перебувають під вартою було передано засоби особистої гігієни. Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху "Клич".

Дякуємо усім жертводавцям, які підтримали цю благодійну акцію та напередодні підготували подарунки для в’язнів. Нехай Господь щедро благословить усіх доброчинців!

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м. Івано-Франківська

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ