В'язничні капелани, волонтери та пенітенціарії взяли участь в онлайн-молитві "Вервиця єднає"

У вівторок, 6 грудня в'язничні капелани і волонтери Пенітенціарного душпастирства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ разом із персоналом Державної кримінально-виконавчої служби взяли участь у молитві на вервиці в прямому ефірі "Вервиця єднає".

В рамках спільної молитви, яка відбулася у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105) було представлено досвід душпастирського служіння в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, а також учасники молитви почули духовну науку про важливість милосердних справ, щодо наших ближніх, зокрема в'язнів. Відтак розпочалася молитва на вервиці з родумами про служіння в місцях позбавлення волі, яку провели о.Михайло Віхоть, адміністратор храму Зіслання Святого Духа, а також в'язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. 

Висловлюємо подяку працівникам УВП №12, а також волонтерам: сестрам  ІІІ мирянського чину Св.Василія Великого з храму Царя Христа м.Івано-Франківська та представникам спільноти Св.Миколая за участь у спільній молитві.

 

 

Інформаційний центр парафії 

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ