З 11 по 17 жовтня триває проща до Меджугор'я, організована Молодіжною комісією

З 11 по 17 жовтня триває проща до Меджугор'я, організована Молодіжною комісією та Паломницьким центром Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.  Духовно супроводжують прочан о.Зеновій Слоїк, о.Петро Басараб та о.Назар Касій, працівники комісії.

На шляху до Меджугор'я для учасників прощі була організована цікава програма в Будапешті. Прочани взяли участь у Св. Літургії, відвідали купальні Сечені, які представляють собою термальний лікувально-оздоровчий комплекс та взяли участь в екскурсії по визначних місцях Будапешту.

В Меджугорії прочани перебувають 4 дні, впродовж яких вже відвідали гору Подбрдо, місце об'явлень Пресвятої Богородиці, де молилися на вервиці, а також здійснили сходження на гору Крижавіц, де помолилися Хресну дорогу. Щодня прочани мають Службу Божу, приступають до Св.Сповіді та Св.Причастя та беруть участь у вечірній молитовній програмі у санктуарії Меджугор'я.

Також для учасників прощі відбулася зустріч з представниками молитовної спільноти "Світло Марії" та спільноти "Ченаколо", яку створила італійська монахиня Ельвіра Петроцці для молоді з різними видами залежності. Лікування полягає у щоденних молитвах, пості і фізичній праці.

На завершення прочани відвідають колишнього канадського бізнесмена Патріка та його дружину, хорватку Ненсі, які поділяться свідченнями власного навернення та Божої опіки у їхньому житті.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ