З’явився підручник з євангелізації мусульманів

   У Великобританії з’явилася книга, яку написав знавець сходу Нік Хатрат. В ній автор показує християнам, як крок за кроком євангелізувати мусульманів.
   Існує багато подібних видань, де автори пояснюють, як навертати християн в іслам, а от книга, яка говорить про навернення в протилежному напрямку, належить до рідкісних. Тема насправді дуже делікатна, а для автора - знавця сходу, а також одного з лідерів євангельських християн в Оксфорді - навіть небезпечна. Нік Хатрат підходить до цієї проблеми з серйозним розумінням.
   У самій назві ("Reaching Muslims. A One-Stop Guide for Christians") ні слова не сказано про навернення, але тільки про те, як християнинові дібратися до мусульманів. Хатрат показує, найперше, як встановити дружні відносини з мусульманами, щоб відкрити очі на Ісуса, якого вони вже знають і люблять, дізнаючись про Нього з інших джерел.
   Британський євангелізатор попереджає, щоб стосунки з мусульманами не починати з таких тем, як шаріат, або священна війна. Оскільки тоді просто виростають стіни недовіри і страху. Він пропонує повністю зосередитися на особі Ісуса, щоб мусульманські співрозмовники могли пізнати Його по-новому.
   Автор застерігає, щоб наївно не твердити, що християни і мусульмани поклоняються одному Богові. Оскільки між нами є згода тільки щодо монотеїзму, але не стосовно бачення Самого Бога. Прикладом є ключове поняття спасіння, яке в християнстві можна осягти через покаяння і віру в Ісуса. В ісламі ж вірять, людина спасеться, якщо Бог вирішує, що його добрі справи переважують погані, - відзначає британський автор.
   Цікаво, що книга вчить також і конспірації. Нік Хартрат пояснює, що в багатьох випадках, мусульманин, який приймає віру в Христа, деякий час ще повинен дотримуватись мусульманських звичаїв, але було б ліпше, якби це було лише тимчасовим явищем, - читаємо в книзі.
   Взято з сайту:http://news.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ