Завершилося паломництво до Меджугор’є, організоване Паломницьким центром та Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

З 18 до 24 липня 2022 р. тривало паломництво до Меджугор’є (Боснія та Герцеговина), організоване Паломницьким центром та Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Понад 100 прочан взяло участь у даній прощі, щоб молитися за мир і перемогу України, а також у своїх приватних наміреннях. Духовний супровід у паломництві здійснювали о.Іван Сас, о.Михайло Віхоть, о.Андрій Заліський та о.Зеновій Слоїк (працівники згаданих структур).

Розпочалася проща Службою Божою у Гошівському монастирі на Ясній горі, де прочани отримали благословення на щасливу дорогу.

У Меджугор’є паломники перебували 3 дні, впродовж яких відвідали гору Подбрдо, місце об'явлень Пресвятої Богородиці, де молилися на вервиці, а також здійснили сходження на гору Крижевац, де помолилися Хресну дорогу. Щодня прочани мали Службу Божу, приступали до Сповіді та Святого Причастя, брали участь у вечірній молитовній програмі у санктуарії Меджугор'я.

Також для учасників прощі відбулася зустріч з представниками молитовної спільноти "Світло Марії" та спільноти "Ченаколо", яку створила італійська монахиня Ельвіра Петроцці для молоді з різними видами залежності. Лікування полягає у щоденних молитвах, пості і фізичній праці.

Прочани також побували у будинку, де мешкає колишній канадський бізнесмен Патрік та його дружина хорватка Ненсі, які поділилися свідченнями власного навернення та Божої опіки у їхньому житті.

Крім духовної програми прочани мали нагоду відпочити на березі Адріатичного моря та помолитися Службу Божу в Макарській - туристичному центрі, розташованому в бухті між горами Біоково та Адріатичним морем.

Віримо, що Пресвята Богородиця зцілить рани на душі кожного, хто є в неспокої, хто переживає біль втрати, спричиненої війною, та охоронить своїм материнським омофором.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ