Завершився конкурс малюнку «Для Бога я створю найкраще»

У четвер, 27 січня, у просторі «Промприлад. Реновація» завершився Міжнародний конкурс малюнку «Для Бога я створю найкраще». Сьогодні журі обрало найкращі роботи із 800-а надісланих художніх малюнків, які увійдуть до каталогу. 

Цього року конкурс, участь у якому взяли юні художники з різних країн та цілої України, проходив у форматі офлайн. Переможців визначало журі, до складу якого входили франківці - реставратори, художники, митці, музиканти та голова молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ отець Михайло Віхоть. Священник наголосив на духовному сенсі події, що дозволяє поглянути на Бога через дитячу безпосередність.

«Дитячі та дорослі роботи на конкурсі показують, як можна бачити Бога в простоті. Тут без шаблонів та стандартів можна бачити як Бог діє. Дивлячись на ці роботи, можна побачити Бога по-новому - Татом, яскравим, веселим. Вважаю, що всі, хто прислали роботи вже переможці, бо бачать важливість Бога у своєму житті. Оцінювати треба не крізь призму правил художнього мистецтва, але обирати серцем», - розповів о. Михайло.

За 10 років існування конкурсу близько 5000 людей зображали Бога у свій власний спосіб. Більше про роботи розповів один з організаторів, художник Ярема Стецик.

«Так цікаво, хто який доступ має в голові та серці до Бога. Адже, хтось уявляє Господа, як купол храму, хтось як вареники на Різдво, хтось зображає молитву. Можна помітити, як змінюються роботи з кожним роком, як і наші стосунки з Богом. Учасників ми ні до чого не спонукаємо, тільки фіксуємо момент зустрічі з Богом», - пояснює митець Ярема Стецик.

Зазвичай роботи надходять від учнів різних художніх шкіл, а також християн. Роботи, відзначені журі, розмістять на виставці в Промприладі, щоб усі охочі франківці могли насолодитися різноманітними зображеннями Бога, Діви Марії та святих.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ