Зустрічі зі студентською молоддю в часі Великого посту

Великий піст — це приготування до найголовнішого свята — Пасхи, Воскресіння Христового. Це період внутрішнього духовного очищення та вдосконалення. Сенс посту не тільки полягає в тому, щоб чогось не їсти, а у зосередженні на внутрішньому світі: розібратися у цілях та цінностях, щиро покаятися та виправити свій шлях таким чином, щоб він вів до спасіння.

Вже традиційно за сприяння Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ для студентської молоді проводяться різноманітні духовні заходи під час Великого посту, щоб поглибити свої стосунки із Богом.

Відтак, з 12 по 14 квітня, студенти та викладачі педагогічного факультету Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника взяли участь у днях духовної віднови, які розпочалися зустріччю з Головою Молодіжної комісії о.Михайлом Віхотем. Впродовж днів віднови духа учасники мали нагоду також послухати цікаві науки, які підготували брати-семінаристи Івано-Франківського Богословського університету ім. Івана Золотоустого. 

14 квітня на педагогічному факультеті з ініціативи доцентки кафедри педагогіки початкової освіти п. Марії Копчук-Кашецької в онлайн-режимі було проведено Хресну Дорогу.  Молитву очолив о.Михайло Віхоть разом з семінаристами Івано-Франківського Богословського університету ім. Івана Золотоустого. Кожен зміг пригадати собі безмежну і жертвенну любов Отця: «Бог бо так полюбив світ, що Сина свого єдинородного дав…» (Йо 3:16).

Також 19 квітня, у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ м.Івано-Франківська  студенти, викладачі і працівники військової кафедри Національного технічного університету нафти і газу помолилися Хресну Дорогу. Разом з о.Михайлом Віхотем (адміністратором парафії) усі присутні заглибились в атмосферу молитви і духовного єднання зі Страстями Ісуса Христа.

Проведення таких молитовних заходів допомогло молодим особам наповнити свої серця вірою, добротою, милосердям та прагненням пізнати живого Бога. 

Інформаційний центр Молодіжної комісії 

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ