Семінарійне Братство священномученика Йосафата

Sv_Yosofat.jpg

   В Івано-Франківській Духовній Семінарії вже не один рік активно діє Братство Святого Священномученика Йосафата. Це є релігійна спільнота, яка створена для більшої згуртованості та для всебічного духовного, інтелектуального і патріотичного виховання та розвитку семінаристів, а також здобуття ними практичних навиків, необхідних для душпастирської праці.

Спільнота Віднови у Святому Дусі «Як Марія» УГКЦ

a_f6196359.jpg

    Це є організація католиків, які живуть і працюють у Івано-Франківську і визначають для себе важливими такі християнські принципи та практики:
    • особиста і спільна молитва;
    • єдність з іншими членами спільноти через щотижневі зустрічі в малих групах;
•    євангелізація способом життя та участю в церковних, культурних та соціальних акціях.

Спільнота Св. Егідія

 

logo_comunita_ru.gif

   Спільнота Св.Егідія народилася в Римі 1968 року, завдяки ініціативі одного юнака на ім’я Андреа Ріккарді, якому було менше 20-років. Він почав збирати групу ліцеїстів-однолітків, щоб слухати і втілювати в життя Євангеліє: це допомога бідним, стареньким, також організування шкіл для дітей циган, емігрантів та інших.    Спільнота діє в понад 70 країнах різних континентів.

Збір матеріалів

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ