У Білорусі за безпеку руху взялися священики

    Як скоротити кількість порушень на дорозі, придумали в Білорусі. Тепер в країні за безпеку руху агітують не лише інспектори ДАІ, але представники релігійних конфесій. Серйозніше за інших до питання підійшли католики. У головному костелі республіки проповідь на тему правил дорожнього руху виголосив сам митрополит, інформує кореспондент МТРК Мир Дарья Хорькова.
    Перед тим, як почати проповідь, митрополит Тадеуш Кондрусевіч поцікавився, у кого з вірних є водійські права. Таких виявилося небагато. Але ж і без автомобіля будь-яка людина є учасником дорожнього руху. Послухати архиєпископа прийшли майже 400 осіб. Проповідь тривала близько години. Заборонні дорожні знаки Тадеуш Кондрусевіч порівняв з біблійними заповідями, порушувати які віруючі не повинні.
  «Правила дорожнього руху і духовні норми, моральні, етичні, - все це переплітається. І елементарної взаємоповаги як і в житті, так і на проїжджій частині повинні дотримуватися усі учасники дорожнього руху», - сказав старший інспектор з агітації і пропаганди відділу ДАІ Московського РУВС м. Мінська Дмитро Максюта.
   Білоруська Державтоінспекція давно співпрацює з представниками релігійних конфесій. Адже на вірних слово настоятеля храму деколи діє навіть сильніше за штрафи.
    Молитва водія в дорозі не раз допомагала і самому о. Володимиру - він давно за кермом. А сьогодні відправився на чергування разом з інспекторами ДАІ. »Я, як священик, бачу свій пастирський обов'язок у тому, щоб попереджати людей про необдумані ризики, які деколи пов'язані з використанням автомобіля», - сказав він.
»   Водії обіцяють до попереджень прислухатися. А деякі цікавляться, де і як можна освятити автомобіль.
»   Торік служителі храму освятили найнебезпечніші перехрестя в одному районі білоруської столиці. Сталося диво чи просто учасники дорожнього руху стали уважніші, але співробітники ДАІ запевняють, що аварії тут тепер трапляються значно рідше.

Взято з сайту:http://www.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ