Перші відвідини Святого Миколая

   17-19 грудня в рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт», яку спільними зусиллями проводять Мальтійська Служба Допомогти та Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ, Миколай уже відвідав з подарунками 872 дитини у 9-ти сирітських закладах, а ще до 1000 дітей Святий завітає на протязі цього тижня….
   Окрім подарунків на особисті листи, кожен отримав також пакунок з солодощами та фруктами. А на сиротинці було передано дитячі ігри та іграшки, шкільне приладдя та засоби гігієни.
   Найближчим часом інтернатам, які охоплює акція Святого Миколая, слід очікувати й інших подарунків, адже допомога від жертводавців продовжує надходити по сьогодні.
   Приємно відзначити, що завдяки акції «Святий Миколай іде до сиріт», яку щорічно спільними зусиллями проводять Мальтійська Служба Допомоги та Карітас Івано-Франківськ УГКЦ, останніми роками значно зросла увага громадськості краю до проблем сирітства. Якщо в попередніх роках у більшості сиротинців наше свято було єдиним у день Святого Миколая, то цього року бажаючих відвідати дітей з подарунками чи святковими програмами виявилось так багато, що святкування довелося розтягнути на кілька днів. Однак, попри таку велику кількість «Миколаїв», діти все рівно з нетерпінням чекають лише одного-єдиного – «мальтійського», як вони його самі називають.
   За місяць до свята між дітьми у школах тільки й мова про те, що просили вони у своїх листах до Миколая і чи виконає Святий усі їхні бажання. Святкова інтрига зберігалась до останньої миті. Дітлахи з поміж багатьох терпеливо вичікували саме «мальтійського» і, коли той, нарешті, з’являвся, вони, затамувавши подих, уважно вслухалися до слів старенького, чи бува не вимовить зараз їхнє ім’я, щоби вручити такий омріяний дарунок.
   Ось і подарунков в руках дитини - такий же ж великий, як і її цікавість. Однак свято ще не закінчилось, а зазирнути в пакунок так кортить! Тут Андрійко не стримався і негайно взявся рвати святкову обгорнену коробку. Кілька вправних рухів і пакунок відкрито, а там…: «Є! Є-є-є-є!! Ух-ти, є-є-є!» - радісні вигуки дитини звернули увагу всіх присутніх на Анрійків м’яч, енциклопедію та солодощі. Однак вже за мить усі оченята були знову звернені до Святого, проте цього разу вогник очікування в них палав ще сильніше.


Мальтійська Служба Допомоги
м. Івано-Франківськ
www.malteser.if.ua


Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ