Особливий дарунок для переможця конкурсу малюнку до акції «Святий Миколай іде до сиріт»

   У неділю 19 грудня, в празник Святого Миколая Чудотворця, святий завітав до Яблунівської школи-інтернат, де з особливим дарунком відвідав учня 8-го класу - Дмитра Майка, переможця конкурсу малюнку до акції «Святий Миколай іде до сиріт»…
   Акція «Святий Миколай іде до сиріт» ось уже 12 рік поспіль проводиться спільними зусиллями Мальтійської Служби Допомоги та Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ. Цього року акцією охоплено майже 2 тисячі дітей у 20 сирітських закладах Івано-Франківська та області.
   Як уже зазначалось, у рамках акції, задовго до свята Миколая, діти, які проживають в інтернатах, малюють малюнки та пишуть листи до святого, просячи його про давно омріяні подарунки.
   Організатори акції «Святий Миколай іде до сиріт» в офісі Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська розповсюджують листи серед бажаючих приготувати подарунки дітям, а найкращий малюнок стає логотипом акції, до того ж його автор отримує спеціальний подарунок.
   Миколай не минув й інших учнів школи (а їх аж 131) і вручив їм особисті дарунки, а також подякував вчителям та вихователям Яблунівської школи-інтернат за виховну роботу яка проводиться з дітьми на високому рівні, свідченням чого була чудова святкова програма, приготована вихованцями закладу з нагоди свята.
   Отож, ще раз вітаємо Дмитра з перемогою та особливим дарунком від Святого Миколая!


Мальтійська Служба Допомоги
м. Івано-Франківськ
www.malteser.if.ua


Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ