Подячна Літургія з нагоди завершення акції «Святий Миколай іде до сиріт»

   У неділю 26 грудня о 17 годині в Катедральному Соборі Святого Воскресіння УГКЦ м. Івано-Франківська відбулась урочиста Божественна Літургія з нагоди завершення благодійної акції «Святий Миколай іде до сиріт»...

   Обов’язковою умовою акції «Святий Миколай іде до сиріт» залишається її молитовний супровід. Як годиться, така поважна справа розпочалась спільною молитвою працівників та волонтерів Мальтійської Служби Допомоги та Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ в рамках духовного та практичного приготування, а правлячий Архиєрей Івано-Франківської Єпархії УГКЦ Кир Володимир Війтишин звернувся до вірних єпархії зі спеціальним посланням, в якому запевнив Боже благословення кожному, хто готовий взяти участь у її проведенні.
   Також на протязі всього часу тривання акції, капелан та волонтери Мальтійської Служби Допомоги заохочували усіх її учасників до особливої молитви за дітей.
   Кульмінаційною молитвою стала подячна Божественна Літургія у Катедральному Соборі Святого Воскресіння УГКЦ м. Івано-Франківська, яка цього року відбулась у неділю 26 грудня. Урочисте богослужіння під молитовний супровід хору «Осанна» (керівник Любов Терлецька) очолив директор БФ Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ мітрофорний протоієрей Володимир Чорній, який передав особисті слова подяки та благословення Правлячого Архиєрея Івано-Франківської Єпархії УГКЦ Кир Володимира Війтишина усім, хто долучився до цьогорічної акції. У сугубій ектенії лунали слова подяки та прохання в наміренні жертводавців та сиріт; окремі прошення за навернення батьків, що покинули своїх дітей та за благословення кожної християнської родини. А капелан Мальтійської Служби Допомоги о. Іван Сохан закликав усіх присутніх і надалі згадувати у своїх молитвах сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже діти, нажаль, залишаються в сиротинцях і після свята Миколая, тому акція не може обмежуватись якимись часовими рамками, а повинна допомагати дітям впродовж цілого року.

Мальтійська Служба Допомоги
м. Івано-Франківськ
www.malteser.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ