У "Богословському кафе" за горнятком кави обговорюють гарячі теми Церкви

   В італійському місті Термолі з'явився незвичайний заклад - "Богословське кафе". Насправді воно вже далеко не перше в Італії, а вписується в проект нової євангелізації, спрямований на звістування християнської Радісної Звістки у найбільш важкодоступних куточках міста, причому нестандартними способами. Іншими словами, у місцях, куди зазвичай люди приходять для інших цілей, створюється ідеальний простір для свідчення християнського послання у затишній атмосфері - за столом, де збирається декілька осіб, щоб випити горнятко кави або чаю. Така обстановка дійсно ідеальна для найбільш поглибленого обговорення тієї чи іншої теми.
   Нове кафе дозволяє клієнтам наблизитися до філософської, моральної, історичної та біоетичної тематики. Священик Стефано Россі, що взяв у свої руки новий проект, розповідає: "Йдеться про гарячі теми, що виникають на тлі критики і неточностей, які виявляються у бесіді друзів. Ми трактуємо їх у синтетичному і апологетичному ключі, пропонуючи знання, які можуть допомогти привести співрозмовника до істини".
   У Термолі кафе реалізоване силами Служби молодіжного душпастирства. У середині грудня вже відбулася перша зустріч на тему чи "Існує Бог"? Богословські бесіди відбуваються по четвергах і зачіпають дуже "колючі" теми. На початку січня відбудеться бесіда "Чи гомосексуалістами народжуються?" Потім учасники шукатимуть відповіді на питання "Чи виступає Церква проти сексу?" і "Священики - педофіли?" А навесні за горнятком чаю можна буде поговорити про те, "Чому Бог допускає зло?" і "Чи є ембріон людиною?"

Взято з сайту:http://www.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ