Найкраще новорічне рішення - прочитати Біблію за рік

   Коли люди приймають новорічні рішення, багато християн збираються прочитати всю Біблію в 2011 році.
   Це було б хорошим рішенням, яке пропонує Центр біблійних занять (відділення служіння «Назад до Біблії»), де вважають, що християни недостатньо читають Біблію.
   Дослідження центру з'ясувало, що лише одна третина американців читають Біблію кожного тижня, і ще менше, 13,9% майже щодня. За даними CIA World Factbook, 76,8% населення США є християнами.
   «В результаті наших досліджень, одне ми з'ясували абсолютно точно, що ні мала групка, ні відвідини церкви так не допомагають людині духовно зростати, як це робить Біблія», - сказав в інтерв'ю Christian Post др. Арні Коул, виконавчий директор служіння «Назад до Біблії» і директор досліджень і розвитку Центру біблійних занять.
   «Назад до Біблії» пропонує декілька планів читання Біблії, починаючи від читання біблійних подій в хронологічному порядку до читання Старого і Нового Завітів одночасно.
   Коул сказав, що не так важливо, який план читання Біблії вибрати, важливіше, щоб протягом тижня люди планували займатися вивченням Біблії.
   Результати показали, що християни, які читають Біблію менше, ніж 4 рази на тиждень, схожі на тих, хто зовсім не читає Біблію, вживає алкоголь і має позашлюбні стосунки.
Але ті, хто читають Біблію мінімум 4 рази на тиждень, не лише мають нижчий рівень аморальної поведінки, але також сильніше опираються спокусам.
   «Біблійні заняття - це отримання того, що говорить Біблія, роздуми над цим, і застосування цього у вашому повсякденному житті, - пояснює Коул. - Це робить ваше духовне життя абсолютно іншим, тому що ви маєте стосунки з Ісусом Христом».
   Для християн, які хочуть читати Біблію щодня, але їм не вистачає часу, Центр біблійних занять розробив веб-сайт, який дозволяє користувачам отримувати Письмо в звукозаписі або текстових повідомленнях. Вони також можуть вибрати відповідні вірші залежно від свого типу спокус, таких як: залежність, секс або гроші.
   «Наша мета - не ввести вас в залежність від нашої підтримки, але збудити у вас апетит до читання Біблії», - говорить Коул.
   Др. Денні Берк, декан Boyce College і професор Нового Завіту в південно-баптистській теологічній семінарії в Луїсвіллі, сказав, що біблійна неписьменність пов'язана із занепадом біблійної проповіді в церквах.
   Він сказав Christian Post, що більше пасторів виголошують благочестиві роздуми або послання про самодопомогу, ніж пояснюють те, що дійсно говорить Біблія.
   «Ви швидше знайдете менш серйозних читачів Біблії в церквах, де є менш серйозні проповідники Біблії. Християни не бачать, що з кафедри Біблія представляється як зразок для їх життя».
   Берк сказав, що плани для читання допомагають християнам прочитати Біблію протягом року.
Торік він сам читав Біблію за календарем щоденного читання Роберта Мюррея, де пропонується щоденне читання з різних місць Біблії.
   Цього року він створив свій власний план, де має намір прочитати всі книги Біблії в канонічному порядку. План, за його словами, допомагає йому отримати виразнішу картину Письма без компоновки різних історій з різних книг.
   «Не читаючи Біблію, християни нездатні мати божественний контакт, який дозволяє їм змінитися і преобразитися через Святого Духа так, як хоче Ісус», - сказав Берк.
   Для тих, хто не знає, з чого почати цього року, багато християн в блозі рекомендують використовувати систему читання Біблії професора Гранта Хорнера, в якій читач читає по 10 глав на день.
   Грант Хорнер, професор з коледжу в Південній Каліфорнії, має більше 10 тисяч прихильників у Фейсбуці, які слідують його програмі, але він вважає, що сотні тисяч християн у всьому світі використовують його систему.
   «Найкраще в цьому, що це не веде до розчарування, - сказав він. - Система заснована на поєднанні багаточисельних книг і жанрів, не прив'язана до дат, легко застосовна і дає багату їжу для душі».
   Берк сказав, що читання всієї Біблії має бути не лише рішенням, прийнятим на 2011 рік, але і щорічним рішенням. Кожен, на думку Берка, може знайти час для читання Біблії, хоч як би не був зайнятий.
   «Якщо у вас є час для телевізора, то знайдеться час і для Біблії», -сказав він.

Взято з сайту:http://www.christusimperat.org 

Теґи:

якщо в когось виникає бажання

якщо в когось виникає бажання прочитати біблію в цьому році, але немає часу, щоб прочитати усі майже дві тисячі сторінок, то можна як мінімум ознайомитися зі змістом на прикладі дитячої біблії (можливо, не так серйозно, але зміст знатимете та мораль усіх біблійних оповідань).

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ