Прийняти Господні дари із відкритим серцем закликав на Подячному молебні з нагоди

   «Коли стараємося думати про Новий рік, попросімо Господа, щоби оці дари, якими  Він нас обдаровує, ми прийняли із відкритим серцем». Про це 31 грудня  під час надвечірнього Подячного молебню у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, що неподалік Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві, сказав Глава УГКЦ Блаженніший Любомир.

   «Усе, що сталося минулого року, сталося з волі Божої, –  зауважив Глава Церкви, пояснюючи вірним, чому такий наголос зроблено на подяці. –  Якщо ті Божі дари ми використали, ми маємо дякувати Господу Богу, що Він нас скріпив, щоби ми це добро використали на користь Божу».

   Як зауважив Блаженніший Любомир, було у минулому році і те, з чого ми не дуже горді: «А все ж таки ми мусимо подякувати Господові за те, що Він нам дав, бо коли ми не використали того, то мусимо Господа Бога перепросити», – підкреслив Предстоятель УГКЦ. «Всі дари від Господа ми можемо використати, а можемо змарнувати», – додав Блаженніший Любомир.

   Як зазначив Першоієрарх Церкви, ми можемо оцінювати те, що відбувається для загалу, але те, що діється в нашому серці, – це знаємо тільки ми: «Коли ми хочемо зробити підсумок року, кожен з нас повинен зробити це сам. Ми мусимо запитати себе, як ми це використали. Подякувати Богові, а коли треба – Його перепросити», – сказав Глава УГКЦ.

   «У надвечір’я Нового року ми ставимо собі запитання, яким буде цей рік, – продовжив Блаженніший Любомир. – Господь Бог нічого не робить на нашу шкоду, бо Він – Добрий Батько.  Коли стараємося думати про Новий рік, попросімо Господа, щоби оці дари, якими  Він нас обдаровує, ми прийняли із відкритим серцем, щоби і Бога прославляти, і послужити своїм ближнім», – наголосив Першоієрарх Церкви і закликав вірних оминати те діло, яке було би марнотратством того великого дару, що його нам дає Господь.

   «Бажаю вам, дорогі у Христі, щоби ми щиро навчилися дякувати Богові за все, що Він нам дає. Сердечно бажаю вам, щоби усі Божі дари, які Він нам дасть, ми добре використали. Цієї свідомості, Божої доброти, від цілого серця вам бажаю», – завершив своє новорічне слово Глава УГКЦ Блаженніший Любомир.

   На завершення новорічного Подячного молебню прихожани храму Пресвятої Богородиці разом зі своїм настоятелем отцем Олександром Приліпом побажали своєму Патріархові «Многая літа».

   Департамент інформації УГКЦ

   www.ugcc.org.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ