Група молоді з Івано-Франківська повернулася з Роттердаму з Європейської зустрічі ТЕЗЕ

   У середу, 5 січня, група молоді з Івано-Франківська у кількості близько 80 осіб під керівництвом голови Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ о. Віталія Дем’янця повернулася з Новорічної Європейської зустрічі ТЕЗЕ, яка, нагадаємо, відбулася у Роттердамі (Голландія) з 28 грудня 2010 року до 1 січня 2011 року. До Роттердаму з’їхалося близько 30 тисяч  молодих людей, щоби спільно, незважаючи на конфесійну і релігійну приналежність, молитися за мир у всьому світі. Цікавий факт, що українці тут були другі після поляків за своєю чисельністю. Наших співгромадян приїхало близько 1700 осіб.

   Швидко промайнули дні у цьому голландському місті у молитві, в атмосфері дружби,  радості, любові. Окремо хотілося б відзначити гостинність місцевих жителів, які приймали молодих осіб.

   Наступна Новорічна Європейська зустріч ТЕЗЕ відбудеться з 28 грудня 2011 року до 1 січня 2012 року у м. Берліні (Німеччина).

   Вирушаючи з Роттердаму молодь разом з о. Віталієм Дем’янцем, о. Миколою Остапишиним та дияконом Михайлом Віхотем відвідали могилу полковника Армії УНР, команданта УВО, голови Проводу Українських Націоналістів Євгена Коновальця, який похований на цвинтарі Кросвейк у Роттердамі. Тут всі спільно помолилися за упокій його душі.

   Далі на нас чекав вечірній Амстердам, де протягом декількох годин мали можливість погуляти вулицями цього міста.

   Франкфурт-на-Майні, куди прибули у неділю, 2 січня, також зустрів нас гостинно. У цьому місті молилися на Святій Літургії та відбули екскурсію. Ми вдячні о. Роману Лірці, який служить тут, та всім українцям, які тут працюють  чи навчаються, за  їхню гостинність і щирість до нас.

   По дорозі до Відня група відвідала Хайлігенкройц (Heiligenkreuz) - католицький  монастир святого Христа. Він був заснований 1133 року і належить до ордену цистеріанців. Монастир находиться за 25 кілометрів від Відня і є відомий частинкою святого хреста Господнього, яка тут знаходиться.

   У цьому монастирі молодь з Івано-Франківська молилася на Святій Літургії, також мала змогу притулитися до частинки хреста, на якому був розп’ятий  Христос. Запам’ятається прочанам і екскурсія монастирем.

   Згодом молоді люди побували у Відні (у цьому місті мали ночівлю) та Будапешті.

Кожне місто по-своєму запам’яталося і надовго залишиться у пам’яті прочан.

   Прес-центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ  

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ