Австралія: хвиля повені і солідарності

   Австралія переживає один з найбільших катаклізмів в своїй історії, але одночасно і один з найбільших поривів людської солідарності - зазначається в заяві архидієцезії Брісбейн. Вчора кульмінаційна хвиля повені досягла власне цього міста, яке є третім за розміром в Австралії. Практично від листопада   північно-східний штат Квінсленд (Queensland) заливають хвилі повеней.  Ще декілька днів тому були залиті терени розміром більшим, ніж Франція і Німеччина разом взяті.

   "Австралійці не пам'ятають такого лиха, - пише архиєпископ Джон Батерсбі (John Bathersby).- Але кожен допомагає, як може. Навіть самі потерпілі зголошуються як волонтери. Католицькі парохії і школи відкриті для потребуючих". Церковну допомогу координує товариство святого Вінкентія де Поля (Wincent a Paulo) (www.vinnies.org.au), і власне за його посередництвом можна надсилати допомогу з-за кордону.

   www.news.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ