Християни Святої Землі готують Тиждень Єдності -2011

   Щорічні події 18-25 січня повертаються до Першої Спільноти Єрусалиму.

   Щорічний Тиждень Молитви за Єдність Християн заснований цього року на розважаннях, приготованих групою Християнських лідерів з Єрусалиму. Вірних запрошують до розважання про першу Християнську спільноту. Церкву Єрусалиму вчора, сьогодні і завтра.

   Матеріали для Тижня Молитви забезпечені Папською Радою зі сприяння Єдності Християн у Ватикані.

   Вступ до розважання цьогорічного відображає, як перші учні Христа, зібрані в Єрусалимі, досвідчили вилиття Святого Духа на П'ятидесятницю і були "об'єднані разом в єдності, як тіло Христове".

   "У цій події християни кожного часу і в кожному місці бачать свій початок як спільнота вірних, що зібралися разом, щоб проголошувати Ісуса Христа Господом і Спасителем. [...] Не важко побачити, як ситуація перших Християн у Святому Місті відображає Церкву в Єрусалимі сьогодні. Теперішня спільнота переживає багато радощів і скорбот ранньої церкви; її несправедливість і нерівність, і її розподіли, але і її вірну стійкість, і розпізнавання ширшої єдності серед християн".

   "Церкви в Єрусалимі сьогодні пропонують нам бачення того, що означає прагнути єдності, навіть посеред великих проблем. Вони показують нам, що заклик до єдності може бути більшим, ніж просто слова, і справді, що це може вказати нам майбутнє, в якому ми очікуємо і допомагаємо будувати Небесний Єрусалим".

   Бенедикт XVI дотримається традиції і закриє Тиждень Молитви Вечірнею 25 січня у свято навернення Святого Павла.

   Цього року він також зробить наголос на своїй турботі про єдність, беручи участь у 25-й річниці першої міжрелігійної зустрічі молитви за мир, скликаної у 1986 в Асижі Папою Римським Іваном Павлом ІІ.

   www.news.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ