Іспанський уряд демонструє підтримку Світового Дня Молоді

   Мадрид, 20 січня, 2011 року - президентський Міністр Іспанії Ramon Jauregui вранці зустрівся із делегацією Світового Дня Молоді (СДМ) у Ватикані, щоб обговорити співпрацю. Уряд Іспанії запропонував підтримку у справах організації міжнародної події, якою стане СДМ у Мадриді 16-21 серпня цього року. Очікується, що на СДМ прибуде близько півтора мільйона людей з усього світу.

   На даний момент зареєстровано 240 тисяч молодих людей з різних країн світу, які хочуть взяти участь у СДМ. Із них 23 тисячі прибудуть з країн, що не входять у Шенгенську зону, особливо з Латинської Америки та Африки. Враховуючи типову процедуру, якої дотримувались інші країни в таких випадках, уряд Іспанії прийняв рішення видавати візи для пілігримів безкоштовно. Видача віз буде відбуватись відповідно до звичайних вимог.

   Під час Світового Дня Молоді біля шести тисяч правоохоронців забезпечуватимуть порядок та безпеку учасників. В цілому сім урядових відділів співпрацює в організації СДМ, а саме відділи: Зовнішніх Справ, Праці, Культури, Внутрішніх Справ, Охорони, Розвитку та Кабінет Міністрів. Відділ Охорони пообіцяв виділити повітряну базу Куатро Вієнтос для нічного чування та Літургії за участю Святого Отця 20 та 21 серпня. В свою чергу, Відділ Культури опрацьовує різноманітні пропозиції стосовно якомога ширшого представлення мадридської та іспанської культури учасникам СДМ.

   На сьогоднішній ранковій зустрічі були присутні: Alberto Gasbarri, координатор подорожей Папи; архієпископ Renzo Fratini, Папський нунцій в Іспанії; кардинал Мадриду Antonio Maria Rouco Varela; єпископ Caesar Franco, головний координатор Світового Дня Молоді; Yago de la Cierva, виконавчий директор Світового Дня Молоді; та заступник міністра Soledad López Fernández.

   Зустріч відбулась під час візиту Alberto Gasbarri до Мадриду. Gasbarri проаналізував кожну деталь з плану візиту Папи Венедикта XVI до Іспанії, а також мав можливість зустрітись із представниками влади та відвідати місця, в яких будуть проходити основні заходи СДМ.

 

   Тісна співпраця з Іспанською Урядовою Адміністрацією

 

   Іспанська Урядова Адміністрація (Центральний Уряд, Автономна Спільнота Мадриду, Міська Рада Мадриду) від початку запропонувала тісну співпрацю у справах організації СДМ. Для врегулювання цієї підтримки у листопаді 2009 року був створений Спільний Комітет із представників трьох громадських адміністрацій, щоб координувати логістичні та технічні питання підготовки до СДМ. Крім того, існує консорціум підтримки СДМ, який наглядає за присвоєнням податкових пільг компаніям, що виступають спонсорами СДМ, який був офіційно названий «Подією Особливого Громадського Значення» у державному бюджеті на 2010 рік.

   Урядові адміністрації не надають фінансової підтримки, проте співпрацюють у сфері надання громадських послуг (заходи вимагають великих площ, а отже мусять бути проведені у громадських місцях; місця для культурних заходів, школи та спортзали для поселення пілігримів тощо) та загальних послуг (безпека, цивільна охорона, транспорт, координація руху тощо). Враховуючи загальну користь від цієї події, такі дії є звичними для заходу такого рівня.

   www.dyvensvit.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ