Сотні тисяч американців взяли участь у традиційному марші за життя

   Напередодні маршу тисячі паломників зібралися на чування в національному санктуарії – базиліці Непорочного Зачаття у Вашингтоні. Євхаристійне богослуження з нагоди початку Національного молитовного чування за життя очолив кардинал Даніель ДіНардо, Архиєпископ Ґалвестона-Х’юстона, що очолює комісію єпископату, відповідальну за діяльність на захист життя. Під час проповіді він закликав численних вірних, що прибули з річних частин країни, відважно захищати права ненароджених дітей. Звертаючись до молоді кардинал ДіНардо, зокрема, зазначив, що їхня рішуча позиція щодо аборту є виявом бажання піддати сумнівам пануючі стилі поведінки, а наполегливість тягне за собою всенародну підтримку.

   Як зазначають захисники життя, минулого року в США закрито 31 клініку, де виконували аборти, а відкрито 9 нових. На думку активістів, пікети та чування, які вони влаштовують перед згаданим закладами, дають результат, бо дедалі більше американців виступають проти вбивства ненароджених дітей. На даний час в США діють 689 абортивних клінік, а ще 20 років тому їх було майже 2000.

   www.news.christusimperat.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ